TRABZON YOMRA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Okul İdarecilerimiz Kapsayıcı Eğitim Öğretmen Eğitimi Seminerinde...

Milli Eğitim Bakanlığınca, UNICEF işbirliği ve Erciyes Üniversitesi koordinatörlüğünde, başta dezavantajlı çocuklar (özel eğitime muhtaç çocuklar, geçici koruma altındaki mülteci çocuklar, şiddete maruz kalmış çocuklar vb) olmak üzere tüm çocuklara hizmet sunan öğretmenlerin kapasitesini güçlendirmeyi ve her çocuğun kaliteli kapsayıcı bir eğitime erişimini amaçlayan “Kapsayıcı Eğitim Öğretmen Eğitimi” seminerinin 1. Grubu okul idarecilerimizin katılımıyla devam ediyor. Bugün İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sait YAŞIYAN ve Şube Müdürümüz Murat ULUDÜZ semineri ziyaret ederek bilgi aldılar.
Okul İdarecilerimiz Kapsayıcı Eğitim Öğretmen Eğitimi Seminerinde...

Eğitimlerde katılımcılara toplam 7 modülde (Öğretim ve Değerlendirme, Öğrenme Ortamları Fiziki ve Psikososyal Modülü, Okul Aile Ve Toplum İşbirliği, Türkçenin İkinci Dil Olarak Öğretimi, Şiddete Maruz Kalmış Çocuklarla Çalışma Modülü, Engeli Olan Çocuklarla Çalışma, Afetten Etkilenmiş Çocuklarla Çalışma) eğitimler verilmektedir.

30-10-201830-10-201830-10-201830-10-2018

Hükümet Konağı Yomra / Trabzon Posta Kodu 61250 - 0 462 341 1031

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.