TRABZON YOMRA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Şube Müdürümüz Abdullah YILDIRIM Görevine Başladı

Rize Çayeli İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü´nde Şube Müdürü görevindeyken müdürlüğümüze Şube Müdürü olarak atanan Abdullah YILDIRIM görevine başlamıştır. Kendisine yeni görevinde başarılar dileriz.
Şube Müdürümüz Abdullah YILDIRIM Görevine Başladı

Abdullah YILDIRIM Kimdir?

Trabzon ili Arsin ilçesinde doğdu. İlkokulu Arsin Dilek Köyü İlkokulu’nda, ortaokulu Trabzon Atatürk Ortaokulu’nda, liseyi Trabzon Affan Kitapçıoğlu Lisesi’nde tamamladı. Süleyman Demirel Üniversitesi’nde 1996 yılında mezun oldu. Yüksek lisansını Gazi Osman Paşa Üniversitesinde Eğitim Yönetimi ve Denetimi alanında yaptı.

1996 yılında ilk görev yeri olan Erzurum Çat Tüysüz İlkokuluna sınıf öğretmeni olarak başladı. Sırasıyla Erzurum, Trabzon ve Tokat’ta sınıf öğretmenliği ve yöneticilik yaptı.

2014 yılında Şube Müdürü olarak Rize Çayeli İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne ataması yapıldı. 2018 yılı itibariyle halen görev yaptığı Trabzon Yomra İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Şube Müdürlüğü görevini yürütmektedir. Evli ve 3 çocuk babasıdır.

Hükümet Konağı Yomra / Trabzon Posta Kodu 61250 - 0 462 341 1031

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.